Black cat calamar u float 30g

Neohodnoceno
Značka: Black cat
  • JAKO OPRAVDOVÝ: podvodní splávek Calamar U-Float imituje v proudu pod vodou plovoucího kalamára s třásněmi s vysokou frekvencí pohybu.
  • ROBUSTNÍ A ELASTICKÝ: speciální gumový materiál je velmi robustní a odolá i útokům sumců, kteří si to namíří přímo na podvodní splávek.
  • ÚČINNÝ A FLEXIBILNÍ: podvodní splávek U-Float láká sumce v proudu k nástraze svými neposednými pohyby chapadel.
  • ÚČINNÝ DOPLNĚK: podvodní splávek Calamar U-Float je možné namontovat pro použití všech běžných přírodních nástrah přímo před ně na návazec.


Světová novinka!!! Stefan Seuß přináší na trh po dlouhé fázi testování podvodní splávek „Calamar U-Float“. Naprosto věrná pogumovaná napodobenina kalamára opatřená dlouhými dráživými třásněmi z velmi elastického gumového materiálu v sobě v ukrývá podvodní splávek a v proudu okamžitě svým drážděním upoutá pozornost. Podvodní splávek „Calamar U-Float“ se stejně jako běžný podvodní splávek montuje přímo na návazec a je těsně před ním zafixován tak, aby ho zvedal ode dna. V proudu začínají jemné gumové třásně na těle kalamárů vytvářet dráždivé pohyby a odvedou kompletní pozornost sumce na

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 465
260 Kč –23 % 199 Kč
Black cat calamar u float 30g
Neohodnoceno
Značka: Black cat
cho
260 Kč –23 %