Black cat CAST 301 LH

Neohodnoceno
Značka: Black cat
  • STABILITA: robustní silové převody pro extrémní zatížení při zdolávání.
  • PERFEKTNÍ POKLÁDÁNÍ ŠŇŮRY: přesné a precizně provedené pokládání šňůry na cívku je při navíjení nástrahy garantováno prostřednictvím řadiče.
  • RYCHLOST: stisknutím tlačítka se spustí volný chod cívky a rybář může svou nástrahu cíleně nahazovat nebo ji spouštět ke dnu.
  • OBSAH BALENÍ: je dodáván se 2 kličkami, standardně s dvojitou kličkou a doplňkově ještě se silovou Power kličkou s velkým úchopem.


Baitcastové navijáky jsou novým trendem při aktivním lovu sumců. Značka Black Cat si dala za úkol uvést na trh robustní a téměř nezničitelný baitcaster, který bude bez problému schopen vodit těžké nástrahy a zároveň odolá enormním silám, jež umí sumec při zdolávání vyvinout. BC Baitcaster najde své uplatnění při vertikálním rybolovu, přívlači a jigování u dna. Výhoda baitcastového navijáku při lovu sumců spočívá v jeho pohotovosti, protože rybář má možnost stisknutím tlačítka svou nástrahu bleskově spustit ke dnu nebo přesně do hloubky, kde sumci aktivně loví. Díky perfektnímu vyvážení mezi robustní skeletovou konstrukcí navijáku a jeho nízkou hmotností je s takovým náčiním možné lovit hodiny bez zbytečné únavy.Jediný zástupce baitcastů plně postačuje pro jakýkoliv typ záběru. Brzdná síla 12 kg. Celo grafitové lehoučké tělo. Odolné a výkonné převody, Kapacita 210m 0,33 šňůry plně postačí při lovu z loďky na vábničku či vertikální rybolov.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 51
4 949 Kč –39 % 3 000 Kč
Black cat CAST 301 LH
Neohodnoceno
Značka: Black cat
LH 301
4 949 Kč –39 %