Black cat G2 novinka ! 0,38mm 37kg 400m

Neohodnoceno

Osmkrát a dokulata splétaná kmenová šňůra, extrémně odolná vůči oděru, pokrývající všechny oblasti moderního lovu sumců. Oblíbená Zeus Line přichází ve své 2. generaci a byla enormně vylepšena. Osmipramenné zapletení je extrémně odolné vůči oděru a téměř nenasakuje vodu. Nová šňůra Zeus Line G2 má veškeré důležité vlastnosti pletené šňůry, a tak ji lze velmi snadno, rychle a pevně svázat se šokovými šňůrami nebo ji spojit přímo s návazcovou šňůrou. Dalším měřítkem kvality šňůry Zeus Line G2 je schopnost neztrácet barvu. Často se stává, že pletené šňůry jsou již po krátkém používání barevně vybledlé, to se vám už u této šňůry nestane. Žluté zbarvení se postará o optimální viditelnost jak v noci, tak ve špatných světelných podmínkách. Sumcová pletená šňůra Zeus G2 vyniká i reálně udávanými parametry: průměry i uvedenými nosnostmi.

  • 100% NOSNOST, PEVNOST a ODOLNOST VŮČI ODĚRU: šňůra Zeus G2 je spletena z 8 pramenů a je extrémně odolná vůči oděru. Průměry jsou velmi přesné.
  • ROZPLÉTATELNÁ A S VYSOKOU PEVNOSTÍ V UZLU: pletenka Zeus Line G2 je rozplétatelná šňůra a díky tomu ji lze rychle a velmi pevně zaplést se šňůrou šokovou.
  • DOBRÁ VIDITELNOST: žluté zbarvení šňůry Zeus Line G2 nabízí rybáři dobrou viditelnost při vedení šňůry nad vodní hladinou.
  • BAREVNÁ STÁLOST A DOBRÁ VIDITELNOST: šňůra Zeus Line G2 je splétaná šňůra neztrácející svou barvu, u níž intenzita zbarvení zůstává po dlouhou dobu zachována.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 1341
1 500 Kč
Black cat G2 novinka ! 0,38mm 37kg 400m
Neohodnoceno