Black cat real worm teaser 120g

Neohodnoceno
Značka: Black cat
  • ATRAKTIVNÍ A VÁBICÍ: nástraha Real Worm Teaser se díky lehkému poškubávání pod vodou pohybuje jako chomáč skutečných rousnic.
  • DLOUHOŽIVOTNÝ A ELASTICKÝ: speciální gumový mix je velmi elastický a postará se také o silnou robustnost, dokonce i když sumec zaútočí přímo na dráždidlo.
  • ÚČINNÝ A FLEXIBILNÍ: pohyby gumových chapadel pod vodou se starají o enormní dráždění sumců, doplňkově lze opatřit gumovou směs aromatickým posilovačem.


Lovná zbraň pro aktivní chytání sumců. Nástraha Real Worm Teaser byla vyvinuta Stefanem Seußem a sestává ze speciální, extrémně elastické a přitom stále velmi odolné gumové směsi s vnitřním olověným jádrem. Jednotlivé třásně se v proudu dráždivě pohybují a při poškubávání nástrahou špičkou prutu začíná kompletní Teaser pulzovat jako velký chomáč rousnic. Gumové třásně je možné doplňkově nastříkat sprejem Black Cat Flavour Spray. Vertikální nástraha Real Worm Teaser se hodí zvláště pro aktivní rybaření s vábničkou a klasickou vertikální přívlač přímo pod lodí.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 1139
499 Kč –39 % 300 Kč
Black cat real worm teaser 120g
Neohodnoceno
Značka: Black cat
Bcc
499 Kč –39 %